in , , , ,

TOSCANELLO T06 LIMONCELLO

Limoncello ferahlatıcı ve yoğun esanslı bir purodur. Aroması limon kabukları ve akçaağaç özünden elde edilir. Lezzetli ve kolay içimlidir.

Yoğunluk: 1/5

Tat: Tatlı

Aroma: Limon Kabuğu, Akçaağaç, Meyankökü

Yorumlar:

  • En sevdiğim Limoncello, aroması çok güzel, içimi çok hafif. Kokusu zaten efsane, daha pakedi açmadan kokusu etrafa yayılıyor çok güzel. Etrafımda kime bahsedip denettiysem de çok sevdi. Hepsini denedim en hafifi ve ferahı, puroya yeni başlayanlar limoncello ile başlarsa sevmemesine imkan yok. Misket limonu olması bence avantaj çünkü normal sarı limonun kokusu bi süre sonra bayıyor. 

Kaynak; ekşi sözlük / la lakers

  • Limoncello Earl Grey çay ile mükemmel uyuma sahip, ağızda sigara gibi leş bir zifir kalıntısı bırakmayan purodur. O kadar hafif ki ağızda hoş bir limon kabuğu kokusu bırakıyor bile diyebilirim.

Kaynak; ekşi sözlük / ilker cruiser

  • Cumartesi günü Limoncello’sundan 2 paket aldığım keyif bombardımanı . Uzun akşam çıkmalarında ağzını fazla sigara içmekten Mamak çöplüğüne döndürmek istemeyenler için muhteşem bir ürün. Bittiğinde ağızda bir bardak soğuk ev yapımı limonata içmiş hissi bırakıyor.

Kaynak; ekşi sözlük / can babacan

  • O kadar güzeldir ki sigarayı bıraktırır.

Kaynak; ekşi sözlük / ilginc buldum

  • Limoncello ile başlayıp bütün çeşitlerini tükettiğim İtalyan harikası. Sigarayı bıraktıktan sonra kahvaltı sonrası keyfime renk kattı.

Kaynak; ekşi sözlük / sushia

  • Bugün deneyimlediğim keyif veren, boğazı yormayan, aromaları harika puro. Favorim Limoncello. Tüm boğazınızı ve ağzınızı mükemmel lezzetli Limoncello aromasıyla kaplayan harika bir şey.

Kaynak; ekşi sözlük / proleterburjuva

İçeriği beğendiniz mi?

201 puan
Upvote Downvote

paylaşan benzersiz tutku

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Ünlü kadın puroseverler

TOSCANO